Klinika Uniwersytetu SWPS

Dla Jednostki
Dla osób, które chcą dotrzeć do przyczyn swoich problemów i wątpliwości
Usługi
Dla Rodziny
Miejsce dla Rodzin zauważających trudności w bliskim otoczeniu
Usługi
Dla Pary
Aby budować relacje oparte na bliskości i autonomii
Usługi
Slider

Aktualności

Najważniejsze to
zbudować relację
W naszej pracy niezwykle istotne jest nawiązanie terapeutycznej więzi z pacjentem i wielowymiarowe spojrzenie na pytania i problemy, z którymi do nas przychodzi. Skupiamy się głównie na celach, które mamy osiągnąć, a nie na narzędziach.
Image is not available
Image is not available
Slider

Ostatnio na blogu

Jak sobie radzić w obliczu pandemii? Ekspert radzi.

  Nasze życie zmieniło się w dość radykalny sposób i przypuszczalnie mało kto był przygotowany na zaistnienie takiego scenariusza zdarzeń.

Czytaj więcej

Czego się lękam, gdy się lękam i czy można coś z tym zrobić?

  Poczucie zagrożenia koronawrusem, wywołuje u wielu ludzi na całym świecie stan „pogotowia lękowego”, który charakteryzuje się wzmożonym napięciem lękowym oraz odczuwaniem stresu i przemęczenia.

Czytaj więcej

Jak wspierać nastolatka w czasie pandemii? część II

  Każdy rodzic ma swoje ograniczenia, a nastolatki wyraźnie je widzą i potrafią nazywać. Zdarza się, że ze zdumiewającą precyzją opisują rodzicielskie wady i irracjonalne zachowania

Czytaj więcej
Zobacz więcej na blogu »
Nasz Zespół
Poznajmy się
Jesteśmy grupą specjalistów, którzy na ludzi nie patrzą poprzez ich zaburzenia, ale poprzez ich potrzeby. Rozumiemy proces życia jako ciągłe przechodzenie przez kryzysy indywidualne i rodzinne, które są nieodłącznym mechanizmem budowania swojej autonomii i zdolności do budowania bliskości z innymi.
Slider
Slider